המלצות- זוג ופרט

״
הרב יהודה וחפצי היקרים! תודה רבה על סדנא מעשירה בתחום חשוב זה.   נהננו מאווירה קלילה ונעימה, לצד תכנים עמוקים ורגישים. לקחנו עמנו חפיסת קלפים וסל כלים מעשיים להמשך עבודה, תירגול והפנמה.. ובעז"ה שנצליח להנחיל ולשדרג את התקשורת למיטבית ונעימה בהמשך דרכנו. הסדנא מומלצת בחום!
״
"מזל שבחרנו ברב יהודה ישרים לחתן אותנו! אחרת לא היינו מגיעים לסדנה הזוגית הנפלאה, אליה הגענו פעמיים ויצאנו עם חשק לעוד. הזמן עבר מהר מדי אך כל רגע היה מעשיר, כיף, מלמד ומאיר עיניים. מלבד העברת התוכן הנפלאה והמעניינת והקלילה שלכם, אהבנו לשוחח עם הזוגות ולשמוע אותם. הכל באווירה טובה, שלקחנו איתנו הביתה וגם המשכנו לדבר על המפגשים. בהתחלה חששנו שאולי המפגשים יהיו חושפניים באופיים, אך מסתבר שניתן ללמוד ולדבר על נושאים אינטימים גם מבלי לשפוך את הקרביים. שילוב מעולה של מנחים, זוגות, מיקום ואווירה. תודה רבה ובהצלחה לכל הזוגות"
״
יהודה חפצי וראובן היקרים. נהנינו כל כך מהסדנה, היא היתה קלילה ומצחיקה ועם זאת מאוד רלוונטית, נתנה לנו הרבה חומר למחשבה, וכלים פרקטים באמת שימשיכו ללוות אותנו בנישואים ובזוגיות. תודה רבה!
״
בנושא תקשורת וזוגיות דרך אמצעיים אומנותיים מגוונים כמו דיאלוגים שהעבירו המנחים המקסימים, סרטונים, משחק קלפים ועוד. הדיאלוגים החיים היו מוחשיים ותרמו לחשיבתנו האישית, ממול ענינו ראינו את השתלשלות האירועים הפחות נעימה וכיצד היא יכולה להיגרם בקלות. המנחים היו מקצועיים ועזרו לנו בשאלות אישיות. באופן אישי הרגשנו שאנחנו לא היחידים שיש בניהם מחלוקות. עם זאת, שמענו המון תיאוריה בצורה מסודרת ונעימה אך היו חסרים לנו עוד כלים ליישום רעיון- אפשר להכניס עניין של דימיון מודרך. שכל אחד ידמיין בויכוח את הכלים שיש ליישם. תודה רבה לכם!!!!
״
סדנה מרתקת, יישומית עם הרבה מסרים פרקטים לחיים, באווירה נעימה עם הרבה חוש הומור:) חוויה מאוד מהנה ויחד עם זאת מעצבת. עזרה לנו מאוד בהתפתחות הקשר הזוגי. סדנא אינטימית מאוד ויחד עם זאת לא פולשנית. המנחים יהודה וחפצים סיפקו אווירה חמימה טעימה, היו נחמדים מאוד והעבירו בצורה נעימה וחוויות ערכים וכלים חשובים מאוד ושימושיים מאוד לקשר הזוגי. מומלץ בחום לכל זוג בלי תלות אם הוא טרי או פחות.
״
סדנא אנושית, רלוונטית לכל זוג. הסדנא מועברת באווירה נעימה ונוחה בלי אי נעימויות. סיטואציות יום יומיות והצעת דרכי מחשבה ופעולה שמכניסים אור וצחוק לחיי הזוגיות. הסדנה הייתה מעניינת ומרתקת. הנושאים מועברים בצורה כיפית וחוויתית מאוד. ממליצים לכל זוג להגיע לסדנה ולהיזכר בדברים הכל כך חשובים האלה.