צפו בסרטון המרכז

חזון העמותה

מרכז עמק השווה להידברות ויישוב סכסוכים בקהילה ע"ש השר אורי אורבך, הוקם בשנת 2014 בעיר מודיעין מתוך מטרה לקדם את השיח הגישורי והקהילתי בעיר, ולקדם ערכים של תקשורת סובלנית ובלתי אלימה.
המרכז מציע דרכים חלופיות לניהול ויישוב סכסוכים כאלטרנטיבה לבית המשפט. התהליכים המוצעים במרכז הינם תהליכים יעילים ונגישים אשר מתנהלים מחוץ לכותלי בית המשפט ומאפשרים לצדדים לסכסוך לנהל אותו ולהגיע לפתרונות מוסכמים. מטרה נוספת של המרכז היא להטמיע ערכים של תקשורת סובלנית בקהילה. לכן, אנו מציעים הרצאות, סדנאות, ימי עיון וקורסים לקהל הרחב, לארגונים ולמקומות עבודה. שתי המטרות משלימות זו את זו ובאות יחד לקדם תרבות קהילתית וחברתית של דיאלוג, תקשורת מקרבת ושיח בין איש לרעהו.

עמק השווה הידברות בקהילה ע"ר 580-628-196 פועלת ללא כוונות רווח. כל ההכנסות מוקדשות לקידום גישור ויישוב סכסוכים בקהילה.
Emek Hashaveh Dialogue Center is a registered nonprofit organization 580-628-196. All revenue benefits the community by promoting mediation and alternative conflict resolution.
תעודת עמותה

מרכז עמק השווה נקרא על שמו של השר אורי אורבך ז"ל, תושב העיר מודיעין אשר היווה בחייו מודל לחיקוי בדרך התבטאותו וקידום שיח של סובלנות וכבוד הדדי.

אורי ז"ל היה בעל ערכים ודעות מוצקות וברורות, ועם זאת הוא ידע לשמור עם יריביו האידאולוגיים על אחווה ושלום. אורי ידע להתווכח וללחום לאמיתו של עניין, ולא בגופו של אדם, והכל במאור פנים והומור שנון. אורי מהווה עבור המרכז מודל שלאורו אנו מאמינים שהחברה הישראלית צריכה ללכת.

צוות העמותה

מצויים בסכסוך?
הדרך לפתרון מתחילה כאן

לא מצליחים להגיע להבנה? אנחנו פה בשבילכם
צוות המומחים שלנו ישב אתכם בנחת, יקשיב לשני הצדדים ויציע מגוון דרכים לפתרון או ניהול הסכסוך בהתאמה אישית לצרכיכם.

צור קשר מענה אנושי 24/6 08-9700022